//*
Skirk du procentus SK Achespo

2023m. vasario 24 diena AB ,,Achemos” sporto salėje vyko SK Achespo krepšinio taurės 3×3 varžybos.

Į šią AB,,Achemos” sporto areną 😊  išbėgo 6 koncerno ,,Achemos grupės“ komandos.

Kadangi šį sporto arena-salė negalėjo priimti visų norinčių, teko registruoti tik 6 krepšinio koncerno komandas.

Komandos buvo padalintos į 2 grupes.

Pirmoje grupėje visas pergales laimėjo Am. Vandens komanda, kuri įveikė ,,Transachema” 20:12 ir OPC 12:11.

Transachemos ir OPC susitikime stipresni buvo ,,Organinikai” jie susitikimą laimėjo rezultatu 12:11.

Kitoje grupėje visas pergales ,,nuskynė “Budrus sakalas” kurie  įveikę AGT 16:2 ir Automatiką 16:11.

Susitikimas tarp Automatikos ir AGT rezultatas 16:11.

Dėl ,,paguodos” taurės kovojo AGT ir Transachema rezultatas: 12:11.

Dėl III vietos susitiko Automatika ir OPC rezultatas: 18:7.

Finalinė kova vyko tarp Budrus sakalas ir Am. Vandens…po atkaklios kovos pergalę ir čempionų laurus laimėjo Budrus sakalas- rezultatas 13:10…. Ši finalinė kova vyko iki paskutinių minučių- taškas į tašką… sveikinimai už superinę kovą finalistams …

Tritaškių metimų konkursą laimėjo “transachemietis” Remigijus Pranckevičius,

o ,,baudos” metimo konkurse stipriausias buvo Vitalijus Vologa iš komandos OPC AB „Achema”.

Po varžybų visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo maikutėmis, o prizininkai medaliais ir taurėmis.