//*
Skirk du procentus SK Achespo

Liepos 26-30 d. Jonavoje vyko tradicinis teniso turnyras Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti kurio prizinis fondas 600 eurų.

Šiose varžybose panoro dalyvavo 9 šios sporto šakos entuziastai. Šį turnyrą laimėjo Valdas Lukšas, finale po įtemptos kovos 3:6/ 6:1/ 10:2 Valdas įveikė praėjusio turnyro nugalėtoja Arūną Narbutą.

Trečioji vieta kaip ir pernai atiteko Sigitui Liutkui, kuris mažajame finale palaužė Andrių Kupčiūną 6:4/7:6

,,Paguodos“ taurę o kartu ir penktąją vietą laimėjo Vilius Stankevičius įveikęs Dainių Šlepetį 6:3/6:2

Į turnyrą atvykęs taurės ir prizinio fondo steigėjas  Jonas Sirvydis pasveikino finalinių varžybų dalyvius.

Organizatorius SK ,,Achespo“  – Alvydas 8 686 01652

Š. m. liepos 26 d. startavo teniso taurės turnyras, kuria įsteigė buvęs ilgametis AB ,,Achema“ generalinis direktorius ir Jonavos miesto garbės pilietis Jonas Sirvydis. Prizinis fondas 600 Eur.

Varžybos vyksta J. Ralio gimnazijos teniso korte adresu: Žeimių g. 20, Jonava.

Kovojama bus dėl 1-6 vietų.

Įsteigtas ,,paguodos” prizas dalyviui užėmusiam 5 vietą.

Bus žaidžiama iki 2 laimėtų setų, esant rezultatui 1:1 žaidžiamas tai-brekas iki 10-ties taškų.