//*
Skirk du procentus SK Achespo

2017 m. kovo 14 diena vyko Achemos koncerno darbuotojų ,Aukščiausios lygos” stalo teniso turnyras skirtas SK ,,Achespo 10 metų” taurėms laimėti.

Turnyras vyko Jonavos stalo teniso sporto klubo salėje. Į šį turnyrą atvyko 13 stalo tenisininku.  Kiek anksčiau 20 žaidėjų buvo sužaide 1-moje lygoje, o 2 stipriausieji tos lygos žaidėjai pateko į šios dienos turnyrą.

Asmeninėse varžybose, kuriose netrūko aukšto meistriškumo žaidėjų. Dėl III vietos susitiko Viktor Lesiv ir Saulius Valkauskas, laimėjo V. Lesiv rezultatu 3:2.

Kovoje dėl nugalėtojo vardo kovojo Arūnė Mencevičienė ir praėjusiu metų šio turnyro nugalėtojas Artūras Kiselius, kuris įtemtoje kovoje laimėjo šį finalą rezultu 3:1.

Taip pat vyko moterų finalas, kuriame Arūnė Mencevičienė pajėgesnė buvo prieš Birutę Daškevičienę.

O finišavo turnyras dvejetų varžybomis, kur poros buvo sudarytas pagal reitingą, stipriausias šios dienos žaidėjas poroje kovojo su žemiausia vietą turėjusi žaidėjumi ir t. t.

Vietos sekančios:

III v. S. Valkauskas ir D. Basčiulis, II v. S. Raskazovas ir D. Malcevičius, I v. B. Daškevičienė ir A. Kisielius

Po varžybų vyko apdovanojimai, kur SK Achespo pirmininkas Alvydas Strazdas nugalėtojus ir prizinkus apdovanojo atminimo klubo dovanėlėmis ir originaliomis taurėmis.

Klubas dėkoja treneriui Sauliui Bureikai už pravestas varžybas ir fotografui Arvidui Šimuliui už įamžintas akimirkas.

Varžybų protokolus ir foto rasite foto galerijoje.