//*
Skirk du procentus SK Achespo

Šis savaitgalis mūsų sporto klubui buvo persunktas tokio krūvio krepšinio aikštelėse, kurio klubas nematė  per 12 egzistavimo metų.

Pradžią buvo šeštadienis, krepšinio aikštelėje Jonavos krepšinio mėgėjų lygoje kur mūsų  klubo vyresni 40+ krepšininkai susikovė dėl III vietos su kolegomis pavadinimu ,,Tarp žemės ir dangaus 40+”. Varžybos laimėtos 74:64…Puikiai šias varžybas sužaidė Evaldas Vaiciukevičius ir Audrius Vilutis, pastarasis pelnė 31 tašką.

Sekmadienį  pagrindinė komanda kovojanti JKML atkrentamose varžybose susitiko su aukštesnį reitingą turinčia komanda TŽID, kur žaidžiama iki 2 pergalių.

Pirmos rungtynės laimėtos po pratęsimo rezultatu: 78:73 (17:13,19:16, 9:19, 24:21). Šiuose varžybose lyderiai buvo įžaidėjas  Rolandas Palčinskas- 23 t., ir pratęsime komanda ,,tempęs‘‘ Tadas Narbutavičius  pelnė 15 t.(naudingumas 28), bei varžybose ,,išsibaudaves‘‘ ,,centriukas‘‘ Ramūnas  Čerkesas – 12 t.

Po šių varžybų vyko finalas dėl I vietos JKMl lygoje kurioje rungtyniavo komandos kuriems virš 40 metų. Čia susikovė Pauliukai 40+  ir mūsų ekipa  SK Achespo 50+, kurios komanda  sudarė žaidėjai kurių amžius perkopęs 50 metų.  Tad mestas iššūkis jaunesniems ,,kašiorams‘‘  buvo pralaimėtas  81:58 (19:16, 20:18, 20:7, 22:17).  Mūsų komandoje daugiausiai taškų pelnė  R. Petrauskas 23.

Norisi pažymėti, kad mūsų komandoje finale negalėjo dalyvauti 2 svarbus žaidėjai, tad sveikinimai varžovams kurie įveikė daugkartinius šio turnyro čempionus.