//*
Skirk du procentus SK Achespo

2018-03-20 ir 28 dienomis Jonavos sporto klubo sporto salėje sužaistos ,,A” lygos ,,A” ir ,,B”grupės varžybos.  Čempionais savo grupėse tapo Irmantas Mumgaudis ir Dalius Malcevičius kurie ir iškovojo kelialapius į ,,aukščiausią” šio turnyro lygą.

12. Dalius Malcevičius

Visos varžybos vyks Jonavos stalo teniso klube, adresu: Kauno g. 59, Jonava. Varžybų nuostatai ir formatas bus paskelbti atvykus į varžybas.

Varžybas praves stalo teniso III kvalifikacinės kategorijos treneris Saulius Bureika.

Komandinės dvejetų varžybos numatomos rudens sezone.

————————————————————————————————–

Turnyre dalyvavo ,,Achemiečiai“, kurie kovojo dėl patekimo į šio turnyro stipriausia stalo teniso lygą.

Varžybų dalyviai puvo išskirstyti į dvi grupes, kur kiekvienos grupės nugalėtojas iškovojo teise žaisti ,,aukščiausioje“ lygoje kurios varžybos vyks po Velykų.

Pasibaigus grupės varžyboms varžybų vyr. teisėjas Saulius Bureika paskelbė šių varžybų nugalėtojus ir prizininkus.