//*
Skirk du procentus SK Achespo

2018-12-11 Jonavos stalo teniso sporto klubo salėje finišavo stalo teniso ,,dvejetų“ turnyras sporto klubo ,,Achespo“ taurėms laimėti. Čia dalyvavo 8 ,,Achemiečių“ darbuotojų komandos.

Čempionais tapo ”A-2″ komanda Sauliaus Valkausko ir Irmanto Mumgaudžio pora. Kiek netikėtai komanda favorite laikyta antra liko Artūro Kisieliaus ir Arūno Narbuto komanda „Energija”. Trečia vieta atiteko Sigito Stutkonio ir Algirdo Statkevičiaus duetui „SK Achespo”. Varžybose dalyvavo ir vienintelė moterų komanda pasivadinusi „Arbimeda” kuriai atstovavo Birutė Daškevičienė ir Arūnė Mencevičienė, kurios tarp 8 komandų užėmė garbingą V vietą. Sekančios vietos pasiskirstė sekančiai: IV v. – Rolandas Budrauskis/Algirdas Liutkevičius (A2 antroji komanda), VI v. Darius Malcevičius/ Segejus Raskazovas (Karbamidas) VII v. Fiodoras Milevič/Juozas Augūnas (Budrus sakalas), VIII v. Donatas Basčiulis/Ignas Vilkas (Energija-2).

Po varžybų vyr. teisėjas Saulius Bureika paskelbė ir apdovanojo šių varžybų nugalėtojus ir prizininkus.