//*
Skirk du procentus SK Achespo

Penktadienio popietę (2019-11-22) AB Achema gelbėtojų būstinėje sporto klubas „Achespo“ pravedė smiginio-darts turnyrą koncerno ,,Achemos grupės“ moterims.

Į antrąjį kartą sporto klubo  „Achespo“  organizuojamą turnyrą moterims, susirinko 14 šio žaidimo mėgėjų.

Varžybos vyko pagal oficialias taisykles, kurios dažniausiai naudojamos tarp smiginio mėgėjų. Achemietės žaidė žaidimą 301, kuomet iš 10-ties metimų dalyvės turi surinkti 301 tašką (jei šie taškai nebuvo surinkti, laimi žaidėja, kuri buvo arčiausiai 301t.)

8 dalyvės, kurios savo grupėse užėmė 1-2 vietas pateko į  ketvirtfinalius. Tai: Laura Gužienė, Lina Kruglekovaitė, Lina Juknienė, Jurgita Žemantauskienė, Inga Jakučinskienė, Birutė Daškevičienė, Raimonda Grinienė ir Sigita Zigmantienė. Po įtemptų ir permainingų kovų (beveik visi ketvirtfinaliai baigėsi rezultatu 2:1) keturios pajėgiausios šio turnyro kovotojos pateko į pusfinalį.

Po pusfinalių paaiškėjo finalininkės. Dėl III v. susikovė Jurgita Žemantauskienė  ir Raimonda Grinienė, o didžiajame finale – Birutė Daškevičienė ir Lina Kruglekovaitė.  Trečiąją vietą iškovojo Raimonda, antrąją Lina, o čempionės taurę antrus metus iš eilės iškovojo Birutė.

Varžybų dalyvėms, kurios užėmė savo grupėse III-IV -tasias vietas, rungtyniavo dėl ,,Mažosios“ taurės. Čia pajėgiausia tapo Audronė Nutautienė.

Po varžybų vyr. teisėjas Vilius Stankevičius turnyro nugalėtojas ir prizininkes ir visas turnyro dalyves apdovanojo taurėmis ir klubo  dovanomis.

Smiginis-darts, tai labai azartiškas žaidimas, kuriame reikia ne tik taikliai mėtyti, bet ir nemažai skaičiuoti, rinktis mėtymo strategiją.  Smiginio populiarumą lemia ir tai, kad jį gali žaisti bet kokio amžiaus žmogus.