//*
Skirk du procentus SK Achespo

Sporto Klubas ,,Achespo” šiemet (2018-11-09) organizavo tradicinį smiginio turnyrą ,,Achemiečiams” į kurį  atvyko 12 žaidėjų.

Absoliutaus turnyro nugalėtojo laurus, pirmą kartą šiame turnyre laimėjo  Šarūnas Dargenis, finale nugalėjęs  praeitų metų čempioną Justiną Mačikūną rezultatų 2:0.  ,,Brondzinį“ prizą pelnė Donatas Basčiulis  įtemtoje kovoje dėl III v. laimėjo prieš  Vilių Stankevičių rezultatu 2:1.  ,,Paguodos“ finalą, o tuo pačiu V vietą laimėjo Rimvidas Šaltenis.

Turnyro uždaryme  prizus įteikė varžybų vyr. teisėjas Andrius  Kupčiūnas

Varžybos vyko pagal tarptautines smiginio taisykles, tai užtrūko  apie 3 valandas.

Dalyvių pageidavimų netrukus vyks smiginio varžybos tarp moterų, jau registravosi 6 žaidėjos. Kviečiame registruotis visas ,,Achemietes“ . Varžybų data dar nenustatyta.