//*
Skirk du procentus SK Achespo

Rugpjūčio 1-5 d. Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti kurio prizinis fondas 500 eurų.

Šiose varžybose dalyvavo 7 šios sporto šakos entuziastai-achemiečiai. Šį turnyrą laimėjo Valdas Lukšas, finale Valdas įveikė vardinį kvietimą turėjusi Andrių Kupčiūną rezultatu: 6:0/ 4:1(dėl traumos Andrius nebaigė varžybų).

Trečioji vieta atiteko Sigitui Liutkui, kuris mažajame finale palaužė Dainių Šlepetį 6:2/6:2

Penktąją vietą laimėjo Arūnas Antanavičius įveikęs Danguole Jakimavičiūte 6:0/6:2.

Į turnyrą negalėjęs atvykti taurės ir prizinio fondo steigėjas  Jonas Sirvydis telefonų pasveikino ir perdavė kuo geriausius linkėjimus šių finalinių varžybų dalyviams.

Startinio mokesčio-nėra.

Varžybų sistema ir varžybų susitikimų vieta bus paskelbta po dalyvių registracijos.

Iki finalų bus žaidžiama iki 2 laimėtų setų, esant rezultatui 1:1 žaidžiamas tai-brekas iki 10-ties taškų.

Turnyro vyks rugpjūčio 1-7 dienomis. Varžybų vieta: J.Ralio g. teniso kortas, esant nepalankioms gamtinėms sąlygoms, varžybos vyks sporto salėje.

Turnyre gali dalyvauti tik koncerno ,,Achemos grupė” darbuotojai. Neužsiregistravus reikiamam dalyvių skaičiui, klubas įteiks vardinius kvietimus buvusiems ,,Achemiečiams,, arba klubo nariams.

Šie metai jubiliejiniai Jonavos tenisui-30 metų. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dėl visų šio turnyro neįvardintų atvejų kreiptis į turnyro organizatorius  SK Achespo  – Alvydas 8 686 01652.