//*
Skirk du procentus SK Achespo

Š.m. kovo 20 d. vakarą mūsų klubo krepšininkai pirmą kartą sužaidė oficialias reguliaraus Jonavos krepšinio mėgėjų lygos čempionato rungtynes, naujoje Jonavos sporto arenos aikštelėje. Varžovais buvo KKSC -2002.

Įspūdingai sužaistas antrasis mačo kėlinys lėmė triuškinančią SK „Achespo“ pergalę rezultatu 86:46 (14:16, 30:8, 18:10, 24:12).

Pirmasis susitikimo kėlinys tikrai negalėjo numatyti galutinio tokio rezultato, nes jaunieji krepšininkai nė nemanė nusileisti žymiai vyresniems varžovams. Nors iki septintosios minutės achemiečių komanda turėjo nežymų pranašumą, bet G. Gudonavičius taikliomis baudomis persvėrė rezultatą jaunimo naudai (12:11). Po to, kai D. Kulisauskas sumetė dar du savo metimus, sporto centro auklėtiniai pirmavo 16:14.

Visgi, susitikimo eiga radikaliai pasikeitė antrajame ketvirtyje. Per pirmąsias dvi minutes achemiečiai jaunimas pasiuntė į pradžioje lengvą nokdauną, kai laimėjo atkarpą 10:0. Šį spurtą pradėjo R. Čerkesas, pratęsė G. Armonaitis, o užbaigė – D. Šlepetis (24:16). Tačiau įsibėgėję SK „Achespo“ krepšininkai tuo neapsiribojo ir savo pranašumą didino pasiutusiu tempu. Iš toli pataikė M. Šulga, T. Matulaitis ir ekipas ėmė skirti dvidešimties taškų skirtumas (44:24).

Prasidėjus trečiajam kėliniui, jaunimas pamėgino susigrąžinti tai, ką turėjo pirmajame kėlinyje. Rezultatyviai ėmė rungtyniauti G. Gudonavičius, o T. Kaušylos tritaškis lyg privertė sunerimti achemiečius. Tačiau savo atakas taškais vertė S. Liutkus, pataikė ir kiti žaidėjai. Skirtumas vėl šoktelėjo į aukštumas, o paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis V. Vaidogo tolima bomba visiškai sudėliojo taškus ant „i“. Tuo metu SK „Achespo“ jau buvo priekyje net 62:34.

Pasirodo, paskutinysis kėlinys tapo formalumu ir tik neiškus tapo galutinis rezultatas. Achemiečiai toliau didino apsukas ir jų pranašumas išaugo net iki keturiasdešimties taškų. Taškų seriją nesustodamas pažėrė T. Matulaitis ir SK „Achespo“ šventė nesunkią pergalę bei turnyrinėje lentelėje įsitvirtino antrojoje vietoje.

„KKSC-2002“ – G. Gudonavičius – 14 (4 kl., baudos 4/4, tritaškiai 2/3, metimai 4/8), B. Jurkėnas – 8 (7 atk. kam., baudos 3/3), D. Kulisauskas (metimai 3/14) ir P. Stepšys (metimai 3/11) – po 6.
SK „Achespo“ – T. Matulaitis – 27 (4 kl., baudos 3/6,metimai 11/18), S. Liutkus – 16 (8 atk. kam., metimai 8/10), D. Šlepetis – 10 (7 atk. kam., metimai 5/13).