//*
Skirk du procentus SK Achespo

Sekmadienį paaiškėjo JKML Senjorų lygos pirmenybių čempionai. Jais tapo „Achespo“ komandos krepšininkai, finaliniame mače rezultatu 74:50 (18:12, 23:10, 17:14, 16:14) nugalėję „Pauliukų“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „Pauliukų“ krepšininkai negalėjo sulaikyti „Achespo“ vidurio puolėjo Raimundo Arbočiaus, kuris per pirmąją rungtynių dalį pelnė 9 taškus ir tai sudarė lygiai pusę komandos per pirmąjį kėlinį pelnytų taškų.

Tikrasis lūžis įvyko antrajame ketvirtyje – „Achespo“ puolėjas Gintaras Kazakevičius protingai skirstė kamuolius atakose, kurias sėkmingai užbaigdavo ir Gintaras Armonaitis, ir tas pats R. Arbočius. Achemiečiai atitrūko 19 taškų persvara.

Vėliau „Achespo“ tik padidino savo pranašumą ir dar nesibaigus trečiojo kėlinio laikui mačo nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Achespo“: Gintaras Kazakevičius 17 taškų, Raimundas Arbočius 16 taškų, Sigitas Liutkus 12 taškų, Gintaras Armonaitis 11 taškų.

„Pauliukai“: Saulius Kasperavičius 15 taškų.

Trečiąją vietą JKML Senjorų lygoje užėmė komanda TŽID.

Po rungtynių buvo apdovanoti visi prizininkai, taip pat išskirti naudingiausi čempionato žaidėjai.

TŽID gretose naudingiausiu pripažintas puolėjas Renatas Panavas, „Pauliukų“ komandoje naudingiausiu pripažintas Saulius Kasperavičius, o geriausiu čempionų ekipos „Achespo“ krepšininku tapo Gintaras Kazakevičius.

Čempionais tapo: Vilius Stankevičius, Gintaras Armonaitis, Gintaras Kazakevičius, Dainius Šlepetis, Vygintas Vaidogas, Audrius Vilututis, Sigitas Liutkus, Evaldas Vaiciukevičius, Laimonas Remeika, Alvydas Strazdas, Gintaras Pilipavičius, Raimundas Arbočius.

Tai buvo trečiasis laimėtas čempionų titulas iš vykusių penkių rengtų čempionatų.