//*
Skirk du procentus SK Achespo

Š. m. sausio antroje pusėje paaiškėjo AB Achemos generalinio direktoriaus krepšinio taurės 4×4 nugalėtojai.

Jais tapo UAB ,,Transachemos“ darbuotojų komandos krepšininkai, finaliniame mače rezultatu 47:34 (18:9, 9:05, 8:13, 20:7) nugalėję „Amonio salietros“ ekipą.

Pabaigus žaisti pirmus tris kėlinukus, švieslentės rezultatas rodė 35:27. „Transachemos“ žaidėjai negalėjo sulaikyti „Am. salietros“ puolėjo Giedriaus Razmino, kuris buvo pelnes 20 taškų, o ,,Transachemos“ gretose nesulaikomas buvo Martynas Stankevičius įmetęs 19 t.

Tikrasis lūžis įvyko ketvirtajame ketvirtyje, kai „Transachemos“ puolėjas Gintaras Kazakevičius protingai skirstė kamuolius atakose, o jas dažniausiai sėkmingai užbaigdavo Martynas Stankevičius. Paskutiniame kėlinyje ,,Transachema“ vis labiau padidino savo pranašumą. Pasibaigus rungtynių laikui pergalė +13 t. šventė praėjusio šio turnyro vicečempionai ,,Transachema“.

Rezultatyviausiai savo komandose žaidė: „Transachema“: M. Stankevičius – 31 t. „Am. Salietros” komandoje G. Razminas – 24 t.

Kiek anksčiau tračiąją vietą užėmė ,,Administracija”.

Rezultatyviausias finalinio ketvirto žaidėjas tapo Giedrius Razminas.  Geriausias turnyro žaidėjas buvo pripažintas Martynas Stankevičius.

Po varžybų vyko krepšinio konkursai, skelbiame nugalėtojus: baudos metimų konkurso nugalėtojas Edgaras Franskiavičius, tritaškių konkurso ,,karalius“ Gintaras Kazakevičius ir metimą iš vidurio aikštės laimėjo Edgaras Franskiavičius.

Dėl didelio užimtumo į apdovanojimų ceremonija nespėjo atvykti AB ,,Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. Medalius, dovanas ir taures įteikė varžybų „BETSAFE–LKL“ teisėjas Mantas Butvilas.