//*
Skirk du procentus SK Achespo

Vienas geriausių sportininkų tarp „Achemiečių“ Justinas Mačikūnas vėl pelnė nugalėtojų laurus, šį kartą ,,Smiginio-Darts“ turnyro varžybose.

Čia dalyvavo 10 dalyvių. Finale susitiko Stanislovas Šalaka ir Justinas Mačikūnas, įtemtą kovą dėl I-osios vietos laimėjo Justinas, rezultatu 2:1.

Trečioji vieta atiteko praėjusio turnyro nugalėtojui Šarūnui Dargeniui, kuris susitikime dėl III-čiosios vietos nugalėjo Egidijų Juzėną (2:0).

Kovoje dėl mažosios taurės, stipriausiu tapo Tomas Venskus (čia varžėsi dalyviai, kurie savo grupėse užėmė trečiąsias ir ketvirtąsias vietas).

Po varžybų renginio vyr.teisėjas Andrius Kupčiūnas visiems dalyviams įteikė sporto klubo atminimo dovanas ir taures.