//*
Skirk du procentus SK Achespo

Š.m. spalio 2 d. vakarą AB ,,Achemos“ gelbėtojų sporto salėje, Lietuvos tinklinio federacijos teisėjas Žilvinas Galimovas davė startą antrajam etapui  Achemos darbuotojų profesinių sąjungos tinklinio taurėms laimėti.

Po beveik mėnesio kovų grupėse 12 ,,Achemiečių“ komandų pradėjo varžytis vieno minuso sistema, kur  bus kovojama  dėl 3-jų skirtingų (Didžioji, Mažoji ir Dalyvio)  Achemos darbuotojų profesinės  sąjungos taurių. Tad visos turnyre dalyvaujančios komandos po turnyro sugrįš su apdovanojimais.

Tvarkaraštis ir rezultatai

Finalai dėl Didžiosios taurės

Dėl I v. Energija – Administracija 3:2 (21:12, 22:20, 14:21, 18:21, 15:5)

Dėl III v. ADPS – Gaschema 1:3 (15:21,7:21,21:15, 6:21)

Fianalai dėl Mažosios taurės

Dėl I v. Amonaikas 2 – Am. Vanduo 3:0 (21:18, 21:18, 21:18)

Dėl III v. Transachema  – Budrus sakalas 3:0 (21:17,21:19, 21:11)

Fianalai dėl Dalyvio taurės

Dėl l v. Azoto rūgštis 1 –  KAN 0:3 (14:21, 14:21, 17:21)

Dėl III v. Azoto rūgštis 2 – Agrochema 2:3 (21:18, 21:12, 19:21, 21:23, 11:15)

Ketvirtfinaliai dėl Didžiosio taurės:

Gaschema – Amoniakas 3:0 (21:9,21:10,21:17)

ADPS- Am. Vanduo 3:0 (21:12, 21:13, 21:14)

Administracija-Transachema 3:1 (18:21,21:18,21:12, 21:17)

Energija – Budrus sakalas  3:0 (21:7,21:13,21:14)

Pusfinaliai dėl Didžiosios taurės:

Energija  – ADPS 3:2 (25:19, 23:25, 13:21, 21:17, 15:11)

Administracija – Gaschema  3:1 (19:21, 21:18, 21:10, 21:16)

Pusfinaliai dėl Mažosios taurės:

Transachema  – Amoniakas 2:3  (16:21,21:18,21:16, 18:21, 13:15)

Budrus sakalas –  Am. Vanduo  2:3 (11:21,21:15,21:17,19:21,7:15)

Pusfinaliai dėl Dalyvio taurės:

KAN – Rūgštis 2  3:0 (21:14, 21:13, 21:18)

Agrochema – Rūgštis1.  0-3 (11:21,14:21,16:21)

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.