//*
Skirk du procentus SK Achespo

2017-12-19 AB ,,Achema“ gelbėtojų sporto salėje buvo žaidžiamas ,,mažasis“ finalas dėl III v.

Čia susitiko po vieną pralaimėjimą patyrusios Am. Vandens ir KAN komandos. Varžybos vyko ,,banguotai“. Rungtynių pradžią geriau pradėjo KAN, bet Am. Vanduo per pirmąjį kėlinuką vis tik varžovus aplenkė +2 taškais. Sekantys kėlinukai buvo priešingi vieni kitiems, tai atspindi rungtynių statistika.

Šias  permainingas rungtynes dėl III v. laimėjo Amoniakinio vandens komanda  39:38 (13:11, 10:3, 2:15,14:9).

Taškus komandoms pelnė:

Am. Vanduo: I. Sakalauskas-14, L. Mocka- 13, R. Jurkevičius ir G. Armonaitis po 6.

KAN: T. Vaičiūnas- 13, Tamošiūnas – 8, D. Šlepetis -7…..

Didysis finalas tarp Administracijos ir  Transachemos komandų vyks toje pačioje sporto salėje, ketvirtadieni gruodžio 21d.

Vakaro programa:

18.15 h. Finalas dėl I vietos (1-2 kėlinukai)

18.35 h. Baudų ir  tritaškių konkursas

19.45 h. Finalas dėl I vietos (3-4 kėlinukai)

19.10 h. Turnyro apdovanojimai ir turnyro uždarymas.

Į tritaškių finalą pateko:  M. Stankevičius – 8, Š. Purvinis – 8,  E. Franckevičius -7, T. Matulaitis -7,   T.Vaičiūnas- 6, R. Jurkevičius-6,  Ivanauskas-5, D. Šlepetis -5, S. Girdenis- 5, D. Kilmanas -5 t.,  A. Strazdas – 5. A. Antanavičius – 5, G. Narauskas – 5.

Baudų metimo konkurse gali dalyvauti visi koncerno ,,Achemos grupė” darbuotojai.